נעים להכיר

אני טלי גלעד מעצבת גרפית, מתמחה במיתוג, בעלת סטודיו ירושלמי מאז 2012 ועד כה.
הפרויקטים בסטודיו מנוהלים ומבוצעים על ידי, חלקם בשיתוף עם מעצבות נוספות, שמביאות כל אחת את הסגנון הייחודי שלה. אני מאמינה בתהליכי עומק, מבססת את הפרויקטים על קשר אישי, ואוהבת מאד נוכחות של איורים וקווים ידניים מקוריים שמותאמים באופן אישי עבור כל לקוח.

כמו רוב המעצבות, גם אני גדלתי כילדה שעסוקה ביצירה וציור, עם אהבה לאסתטיקה, סימטריה וריאליזם. כשהתבגרתי, הבנתי שיש אתגר יותר קשה מריאליזם, והואליצור משהו מתוך נקודת התחלה של דף לבן, מוח ריק, ללא אובייקט להתבונן עליו. עד היום, בכל פרויקט מחדש, יש לי את הפחד הקטן הזה, שלא יהיה לי מה לצייר על הדף (איכשהו זה תמיד מסתדר בסוף, אל תדאגו). 

בשנת 2010 סיימתי תואר ראשון בעבודה סוציאלית והתחלתי לעבוד כעו"ס, לצד לימודי עיצוב בסטודיו 6b. בשנת 2012 יצאתי לדרכי העצמאית כמעצבת ושילבתי את העבודה בשני התחומים במקביל, עד שכבר לא היו מספיק שעות ביממה להכיל הכל. מאז 2017 ועד כה עוסקת אך ורק בעיצוב, אם כי הראייה החברתית והרגשית היא חלק ממני ומגיעה איתי לכל מקום ולכל קשר בו אני נמצאת. 

כיום מתגוררת ביישוב הקהילתי נופי פרת, נשואה לאיציק ואמא של יונתן, נעמי וגלי. סטודנטית לתואר שני בעבודה סוציאלית באונ' העברית ומתרגשת לקראת החזרה לעבודה כמטפלת.