נעים להכיר

אני טלי גלעד – ממתגת, בעלת סטודיו ירושלמי מאז 2012 ועד כה.
הפרויקטים בסטודיו מנוהלים ומבוצעים על ידי, חלקם בשיתוף עם מעצבים נוספים, שמביאים כל אחד את הסגנון הייחודי שלו. אני מאמינה בתהליכי עומק, בראייה רחבה, מבססת את הפרויקטים על קשר אישי, ואוהבת ליצור נוכחות מקורית וייחודית שמותאמת באופן אישי עבור כל לקוח.ה.

כמו רוב המעצבות, גם אני גדלתי כילדה שעסוקה ביצירה וציור, עם אהבה לאסתטיקה, סימטריה וריאליזם. כשהתבגרתי, הבנתי שיש אתגר יותר קשה מריאליזם, והואליצור משהו מתוך נקודת התחלה של דף לבן, מוח ריק, ללא אובייקט להתבונן עליו. עד היום, בכל פרויקט מחדש, יש לי את הפחד הקטן הזה, שלא יהיה לי מה לצייר על הדף (איכשהו זה תמיד מסתדר בסוף, אל תדאגו). 

בשנת 2010 סיימתי תואר ראשון בעבודה סוציאלית והתחלתי לעבוד כעו"ס, לצד לימודי עיצוב בסטודיו 6b. בשנת 2012 יצאתי לדרכי העצמאית כמעצבת גרפית ושילבתי את העבודה בשני התחומים במקביל, בהמשך השלמתי לימודי תואר שני בעבודה סוציאלית. אמנם אני עוסקת בעיצוב, אך הראייה החברתית והרגשית היא חלק ממני ומגיעה איתי לכל מקום ולכל קשר בו אני נמצאת. 

כיום אני חיה ביישוב הקהילתי נופי פרת, נשואה לאיציק ואמא של יונתן, נעמי וגלי. מתמחה בתהליכי מיתוג מקיפים, מלווה מעצבים.ות באופן פרטני ומנחה את קורס "מעצבים מנהלים מיתוג" במסגרת מיזם הקלמר.