נעים להכיר

אני טלי גלעד – ממתגת, בעלת סטודיו ירושלמי מאז 2012 ועד כה.
הפרויקטים בסטודיו מנוהלים ומבוצעים על ידי, חלקם בשיתוף עם מעצבים נוספים, שמביאים כל אחד את הסגנון הייחודי שלו. אני מאמינה בתהליכי עומק, בראייה רחבה, מבססת את הפרויקטים על קשר אישי, ואוהבת ליצור נוכחות מקורית וייחודית שמותאמת באופן אישי עבור כל לקוח.ה.

התשוקות שלי תמיד היו אנשים ואסתטיקה. עולם המיתוג אם כך, הוא סביבה נהדרת עבורי לבטא ולשלב את אותן תשוקות- לפגוש ביוזמות מעניינות, להרחיב אופקים סביב תחומים שונים ולאתגר את עצמי במציאת רעיונות ופתרונות אסטרטגיים עבור לקוחותיי.

בשנת 2010 סיימתי תואר ראשון בעבודה סוציאלית והתחלתי לעבוד כמטפלת פרטנית וקבוצתית, זאת לצד לימודי עיצוב בסטודיו 6b. בשנת 2012 יצאתי לדרכי העצמאית כמעצבת גרפית ושילבתי את העבודה בשני התחומים במקביל, בהמשך השלמתי לימודי תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית. אמנם אני עוסקת יום יום בעיצוב, אך הראייה החברתית והרגשית היא חלק ממני ומגיעה איתי לכל מקום ולכל קשר בו אני נמצאת. 

כיום אני חיה ביישוב הקהילתי נופי פרת, נשואה לאיציק ואמא של יונתן, נעמי וגלי. מתמחה בתהליכי מיתוג מקיפים, מלווה מעצבים באופן פרטני, ומנחה קורסים וסדנאות למעצבים שכירים ועצמאיים בפלטפורמות שונות.