ייעוץ לעסקים

זה לא תמיד ברור, אבל החלק הכי משמעותי בכל תהליך מיתוג ועיצוב מתרחש עוד הרבה לפני שמורם המכחול.
עבודת הביצוע (נפלאה ככל שתהיה), אינה אלא בבואה מוחשית לרעיון מופשט שדורש זמן והשקעה להגיע אליובשיחות הייעוץ ניתן מקום לגיבוש אותו רעיון, נעסוק במגוון שאלות וננסה לדייק את סיפור המותג שלכםכך שכאשר תגיעו לשלב הביצוע – תהיו מוכנים באמת. 

בשיחת הייעוץ אתם תספרו ותראו, אני אשאל, אקשיב ואתבונן. אשקף מה שמעתי, אספר מניסיוני, אעלה רעיונות ואציג דוגמאות. לקראת סיום, נסכם עם מסקנות ונתווה דרך ראשונית לפעולה, דרך שתוכלו ללכת בה כשתרצו.

ייעוץ לעסקים

על מה נדבר בפגישות הייעוץ?

> מה הסיפור שלי? איך כל המחשבות שיש לנו בראש הופכות לתוכן קוהרנטי וברור שאפשר לכתוב עליו ולהציג אותו ויזואלית? ואיפה אנחנו בתוך כל זה, מציגים את עצמנו ומשמיעים את קולנו?

> התלבטויות סביב יציאה לתהליך מיתוג: לעתים, ובאופן מובן, החלטה כזו דורשת זמן הבשלה מאד ארוך. האם זה הזמן הנכון עבור העסק? ומה אני בכלל רוצה? שיחת הייעוץ תיתן מקום לשאלות אלו ובעיקרתאפשר לכם טעימה לא מחייבת מאופי השיח בתהליך מיתוג, טעימה מהראייה והעין העיצובית שלי. יחד נסקור את הנכסים הדיגיטליים שלכם, את המוצרים שלכם, נתבונן על השראות ונדמיין "מה היה יכול להיות אם..". בסיום פגישה כזו, תוכלו להעריך באופן מדויק יותר את הרצונות והצרכים שלכם. 

> התנהלות עצמאית: רבים מבעלי העסקים מקימים אתר לבדם, מתפעלים עמודי אינסטגרם ויודעים לעבוד עם קאנבה, אלמנטור וכ"ו, אך חסרים ידע בסיסי בעיצוב ומתקשים ליצור חומרים מתאימים ובעלי ערך. בייעוץ נעבור על עמוד הפייסבוק, אינסטגרם, אתר, וכל פלטפורמה שיווקית אחרת שיש לכם ונתכנן כיצד תוכלו להכין עבורם חומרים איכותיים יותר בעלי קו מתאים ואחיד. 

> שיחת ה"לפני": לפני הקמת אתר, לפני פיתוח מוצר, לפני צילומי תדמית ועוד. ייעוץ שמתקיים רגע לפני אבן דרך משמעותית בעסק, יכול ע"י הצפה מראש של סוגיות עיצוביות, לתרום לתוצאות מיטביות, חסכוניות, שימושיות ובעלות ערך גבוה יותר עבורכם.

למי הפגישות מתאימות?

> למי שמסתקרן או מתלבט ורוצה לתת קפיצה קטנה למים
> למי שמתנהל עצמאית מבחינה גרפית ומעוניין בייעוץ חיצוני
> למי שנמצא בתחילת דרכו העסקית וזקוק לעזרה בגיבוש
> למי שנמצא לפני צומת של שינוי (כמו מיתוג מחדש)
> למי שנמצא לפני הקמת אתר/פיתוח מוצר או נכס חדש

איך נפגש?

אני מזמינה אתכם להגיע אליי לסטודיו בירושלים, סמוך לשוק מחנה יהודה.
לחילופין ניתן להיפגש בזום או לקיים שיחה טלפונית.

מה העלות?

890 ₪ + מע"מ לפגישה של שעתיים.