ליווי למעצבים

אין ספק שכמעצבים עצמאיים אנחנו נהנים מחופש, גמישות ומהאפשרות לנהל את עצמנו. אך העצמאות היא לא תמיד רק ברכה, לפעמים זה גם להרגיש לבד, לחוות תקיעות או להתקשות לצאת מאותו מעגל סגור של הרגלי עבודה, שאולי כבר לא מתאים לנו. 

למעשה צמתים, קונפליקטים אישיים ועכבות- הם חלק בלתי נפרד מעבודתנו, מהנה ככל שתהיה. אלו שלבים שכאשר אנו מגיעים אליהם, נדרשת מאיתנו עבודה עצמית, ארגון מחדש וגיבוש פתרונות שלעתים קשה מאד להגיע אליהם לבד, בלי זווית חיצונית. זווית שתזרים לתוך העסק מחשבה מרעננת וחדשה ותכיר לנו מודלים אחרים ואפקטיביים יותר עבורנו. לפעמים התחושה היא כי התייעצות עם בני זוג, חברים טובים או יועצים עסקיים לא מצליחה לענות על הצורך האמיתי בשל הפער המקצועי שמקשה על הבנת השפה והסוגיות הספציפיות לתחום העיצוב. 

במפגשי הליווי שלי אני מצטרפת אליכם כמעצבת למעצב/ת, לחוויות היומיום, לאתגרים ולמחשבות, מפיגה את הבדידות, ומביאה איתי את מגוון הכלים שאספתי בדרך כדי להפוך את העבודה שלכם ליותר טובה עבורכם. בנוסף, אני פותחת את הסטודיו שלי בפניכם ומשתפת בתהליכי עבודה, פרזנטציות, חוזים, בריפים, וכל דבר שיוכל לסייע ולקדם אתכם. 

בליווי שלי אני משלבת ידע וניסיון בהיבטים שונים: כאישה ואמא בעלת עסק עצמאי, כמעצבת גרפית מנוסה, כמי שליוותה עצמאיים רבים (ומעצבים גרפיים בפרט), וכעובדת סוציאלית שיודעת לבנות אמון,
לקדם פתיחות ושיתוף ולהוביל לשיח בעל משמעות.

על מה נדבר בליווי?

תוכן השיחות מותאם אישית לכל מעצב ע"פ רצונותיו וצרכיו ולרוב נוגע בחלק מהתכנים הבאים:

> היבטים מקצועיים: פרקטיקות של הובלת תהליכים מול הלקוחות, התנהלות בשיחות מכירה, יצירת מודל תמחור מתאים, הכנת פרזנטציה: סטוריטלינג באמצעות תוכן ועיצוב, כתיבת הצעות מחיר וחוזים מקצועיים, הגדרת קהל יעד רלוונטי, כתיבת תוכן ושיווק על בסיס תמות מרכזיות ומסרים אחידים ייחודיים, התנהלות ברשתות חברתיות, פיתוח סגנון עיצובי אישי, מיתוג ומיצוב עצמי, פיתוח מוצר ועוד. 

> ליווי לפרויקט: הצטרפות שלי לפרויקט שלכם מאחורי הקלעים. הנחייה לקראת פגישה ראשונה עם הלקוח, סיוע בגיבוש בריף מדויק, יצירת לוח השראה, מעבר על סקיצות ותיקונים ומתן חוות דעת, סיעור מוחות משותף, הכוונה בשיח מול הלקוח ועוד.

> היבטים רגשיים: חוסר בטחון, פחד מהצלחה, קושי לקחת מקום ולהיות בקדמת העסק, מחשבות חוסמות ומעכבות, ניהול מצבים קונפליקטואליים מול לקוח, גיבוש עמדה אסרטיבית ועוד.

למי הליווי מתאים?

לכל מי שמרגיש צורך, ללא קשר לגיל, ותק,
ניסיון או הגדרה תעסוקתית. 
> למי שסיים ללמוד ומתחיל את דרכו כעצמאי
> למי שהתנסה בעבודה במשרדים וחברות ויוצא לעצמאות
> למי שמעוניין במפגש חד פעמי וממוקד
> למי שמעוניין בליווי תקופתי 
> למי שזקוק לליווי סביב פרויקט מסוים
> לקבוצות מעצבים שמעוניינים בפגישה מונחית

איך נפגש?

אני מזמינה אתכם להגיע אליי לסטודיו בירושלים, סמוך לשוק מחנה יהודה.
לחילופין ניתן להיפגש בזום או לקיים שיחה טלפונית.

מה העלות?

390 + מע"מ לשיחה של שעה
650 + מע"מ לשיחה של שעתיים