ליווי למעצבים

אין ספק שכמעצבים עצמאיים אנחנו נהנים מחופש, גמישות ומהאפשרות לנהל את עצמנו. אך העצמאות היא לא תמיד רק ברכה, לפעמים זה גם להרגיש לבד ולהתקשות לצאת מאותו מעגל סגור של הרגלי עבודה, שאולי כבר לא מתאים לנו. 

עבור מעצבים מתחילים, או כאלו שמתכננים יציאה לעצמאות, שלב ההתנעה והגיבוש עשוי לאתגר. ועבור הוותיקים יותר- הרי שתמיד יהיו בדרך עוד ועוד אבני התפתחות והתחדשות, עוד צמתים או קונפליקטים- שהם חלק בלתי נפרד מעבודתנו, מהנה ככל שתהיה. אלו שלבים שכאשר אנו מגיעים אליהם, נדרשת מאיתנו עבודה עצמית, ארגון מחדש וגיבוש פתרונות שלעתים קשה מאד להגיע אליהם לבד, בלי זווית חיצונית. זווית שתזרים לתוך העסק מחשבה מרעננת וחדשה ותכיר לנו מודלים רלוונטיים ואפקטיביים יותר עבורנו. לפעמים התחושה היא כי התייעצות עם בני זוג, חברים טובים או יועצים עסקיים לא מצליחה לענות על הצורך האמיתי בשל הפער המקצועי שמקשה על הבנת השפה והסוגיות הספציפיות לתחום העיצוב. 

במפגשי הליווי שלי אני מצטרפת אליכם כמעצבת למעצב/ת, ומביאה איתי את מגוון הכלים שאספתי בדרך. בנוסף, אני פותחת את הסטודיו שלי בפניכם ומשתפת אתכם בתהליכי עבודה, פרזנטציות, חוזים, בריפים, וכל דבר שיוכל לסייע ולקדם אתכם. 

בליווי שלי אני משלבת ידע וניסיון בהיבטים שונים: כאישה ואמא בעלת עסק עצמאי, כמעצבת גרפית מנוסה, כמי שליוותה עצמאיים רבים (ומעצבים גרפיים בפרט), וכעובדת סוציאלית שיודעת לבנות אמון,
לקדם פתיחות ושיתוף ולהוביל לשיח בעל משמעות.

על מה נדבר בליווי?

תוכן השיחות מותאם אישית לכל מעצב ע"פ רצונותיו וצרכיו ולרוב נוגע בחלק מהתכנים הבאים:

> היבטים מקצועיים: הקמת עסק חדש ויציאה לעצמאות, הובלת תהליכים מול לקוחות, התנהלות בשיחות מכירה, יצירת מודל תמחור מתאים, פרזנטציות וסטוריטלינג ככלי עבודה, כתיבת הצעות מחיר וחוזים מקצועיים, כתיבת תוכן ושיווק על בסיס תמות ומסרים אחידים וייחודיים, פיתוח סגנון עיצובי אישי, מיתוג ומיצוב עצמי ועוד. 

> ליווי לפרויקט: הצטרפות שלי לפרויקט שלכם מאחורי הקלעים. הנחייה לקראת פגישה ראשונה עם הלקוח, סיוע בגיבוש בריף מדויק, יצירת לוח השראה, מעבר על סקיצות ותיקונים ומתן חוות דעת, סיעור מוחות משותף, הכוונה בשיח מול הלקוח ועוד.

> היבטים רגשיים: התמודדות עם חוסר בטחון, פחד מהצלחה, קושי לקחת מקום, עיסוק במחשבות חוסמות ומעכבות, ניהול מצבים קונפליקטואליים מול לקוח, גיבוש עמדה אסרטיבית ועוד.

למי הליווי מתאים?

לכל מי שמרגיש צורך, ללא קשר לגיל, ותק,
ניסיון או הגדרה תעסוקתית. 
> למי שמתחיל את דרכו כעצמאי
> למעצבים וותיקים שזקוקים לריסטרט
> למי שמעוניין במפגש חד פעמי וממוקד
> למי שמעוניין בליווי תקופתי 
> למי שזקוק לליווי סביב פרויקט מסוים
> לקבוצות מעצבים שמעוניינים בפגישה מונחית

איך נפגש?

אני מזמינה אתכם להגיע אליי לירושלים,
לחילופין ניתן להיפגש בזום או לקיים שיחה טלפונית.

מה העלות?

500 + מע"מ לפגישה של שעה
750 + מע"מ לפגישה של שעתיים