תהליך מיתוג

תהליכי המיתוג בסטודיו הם אישיים וייחודיים. מידי תקופה ישנה התמקדות בפרויקטים ספורים- בחירה שמאפשרת העמקה, ריכוז ופניות מול כל פרויקט. אני מאמינה בקשר אישי ושיח תדיר, מעמיק ומשתף, עליהם מתבססת היכולת לבנות סיפור רעיוני, ורק לבסוף- תרגום הסיפור לתוצר ויזואלי. תהליך מסוג זה מזמין אליו לקוחות שמעוניינים בעבודה קונספטואלית ויצירתית מעמיקה שמתבצעת באופן יסודי, מקורי ולאורך זמן, במיוחד עבורם.

העמיקו בשלבי התהליך:

01/ פגישה ראשונה: היכרות והתנעה

פגישה אישית בת שעתיים שבה כמעט ולא נדבר על עיצוב.

על מה כן נדבר? על עצמכם (ממש על עצמכם), על העסק, על קהל היעד הנוכחי ועל הקהל אותו תרצו למשוך בעתיד, על הקולגות שלכם ועל הסביבה המקצועית בתוכה אתם פועלים, על ערכי העסק המרכזיים, על המסרים השיווקיים באמצעותם תיצרו את הפנייה לקהל ובאילו אפיקים ופלטפורמות כדאי לכם לעשות זאת. 

וחשוב מכל- ניתן מקום לעכבות, מחשבות ותפיסות שלכם בנוגע לעצמכם- ננסה למסגר אותן מחדש, ולספר את הסיפור המדויק אודותיכם ואודות העסק שלכם. סיפור שיביא איתו הקלה, תחושת לכידות וגאווה. סיפור שרק לאחר שיהיה ברור לכם, יוכל לתקשר החוצה גם אל הקהל שלכם.

02/ פגישה שנייה: איפיון עיצובי

פגישת המשך בת שעה, במהלכה נתרגם יחד את המסקנות אליהן הגענו בפגישה הקודמת לויז’ואל. את כל מה שגובש והוגדר בשלב הקודם ע”י מילים, נתחיל לדמיין ולאפיין ע”י פרמטרים כמו קווים, צורות, פונטים, צבעים וקומפוזיציות. ניצור שילוב מאוזן ונכון בין נטיות לב וטעם אישי לבין מה שרצוי וכדאי תדמיתית ושיווקית. 
נרכיב יחד לוח השראה של נופים, טעמים, טקסטורות, חומרים, צבעים ועיצובים מכל עולם תוכן שמדבר אליכם.
בסיום שלב זה תתחיל העבודה היצירתית בסטודיו, בזמן שאתם ממתינים בציפייה והתרגשות.

03/ קבלת פרזנטציה

צפייה בפרזנטציה שהוכנה במיוחד עבורכם היא אירוע מרגש עבור כל אחד. בתחילה, תקראו את סיפור המותג החדש שלכם, לאחר מכן, יפרשו בפניכם העולמות הויזואליים השונים דרכם ניתן לבטא את הערכים והמסרים שגובשו בשיחת האיפיון. 
בפרזנטציה יוצגו שני כיוונים גרפיים שונים, כולל הדמיות שיעזרו לכם לדמיין “איך באמת זה יהיה?”. לאחר שיח וחשיבה תוכלו לבחור את הכיוון המועדף עליכם, אותו נמשיך לשנות ולדייק עד הגעה ללוגו סופי, ובהמשך לכך- עיצובים משלימים.

04/ סיום תהליך והשקת המיתוג!

את התהליך נסיים כאשר בידכם מיתוג אישי וייחודי:
> לוגו בוריאציות שונות, כולל קובץ ai פתוח
> הסבר לשימוש עצמאי עתידי במיתוג
> עיצובים נוספים שישמשו אתכם להצגת העסק ברשתות חברתיות, באתר, ובמוצרי פרינט.

מכלול שייצור חווית לכידות והמשכיות בעיני המתבוננים, נראות שתמצב אתכם כעסק מקצועי ועדכני שמעביר מערכת מסרים וערכים ברורה.
אייעץ לכם כיצד מומלץ להשיק את המיתוג באופן שיגייס מעורבות ועניין מבחינת ויז’ואל ותוכן, ואצייד אתכם בתמונות השקה ייעודיות.

שאלות ותשובות

התהליך אורך מספר חודשים, התשובה תלויה בפרמטרים שונים הנבדלים בין לקוח ללקוח. ככל שניתן, מומלץ לאפשר בתהליך מרחב של מחשבה ויצירה שיסייעו לנו להגיע לתוצרים מדויקים.

הצעת המחיר מותאמת באופן אישי לכל לקוח לפי מגוון העיצובים המשלימים אותם מבקש. ככלל, עלותו של תהליך מיתוג כפי שתואר היא כ-9,000 ₪ + מע"מ.

כן. הסטודיו מקיים שיתופי פעולה עם מעצבות נוספות, שמביאות כל אחת את הייחודיות והסגנון האישי שלה. במסגרת תהליכים אלו ישנן חבילות מיתוג שונות בעלויות משתנות. אתם מוזמנים ליצור קשר כדי לשמוע על האפשרויות הנוספות 😊

מאחר והתהליך במהותו אינו טכני, הוא מתאים למי שמעוניין בקשר מעמיק ונכון לשתף לגבי עצמו ולגבי העסק. התהליך יכול להתקיים בכל שלב התפתחותי של העסק, החל משלבי תכנון והקמה ראשוניים, ועד לתהליכי מיתוג מחדש עבור עסקים ותיקים. התהליך מתאים לכל מי שמעוניין בו, ולא נדרשת בהירות מוחלטת לגבי הגדרות, רצונות וכיוונים- מאחר ואת כל אלו נברר יחד בשיחות המשותפות.

התהליך פחות מתאים למי שמעוניין בביצוע טכני של רעיון קיים ומגובש.

בסטודיו מגוון פרויקטים הכוללים את כל סוגי העיצוב- דיגיטל ופרינט. עיצוב עמודי נחיתה, אתרים, אריזות, עיצוב לרשתות חברתיות ועוד.